Hz Ali Zülfikar Kılıcı

Tarih her zaman insanlar için yol gösterici ve uyarıcı bir unsur olmuştur. Geçmişten ders alan insanların, geleceği şekillendirme konusunda daha fazla bilince sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Dünyaya geliş amacını keşfetmiş ve bu konuda iman etmiş olan insanların, özellikle geçmişten alacağı dersler daha farklı olacaktır. Bir kahramanlık ve sükûnet örneği olarak karşımıza çıkmış olan adaletli Hz Ali, gerçekten bugün kullandığı kaliteli savaş ekipmanı ile birlikte tüm dünyanın ilgisini çeken bir kahraman olarak kabul edilmektedir. Eşsiz bir kılıca sahip olan bu büyük insan, cesaretin timsali olmuş ve aynı zamanda ilim ile adalet konusunda herkese tavsiyelerde bulunan bir kişilik olarak kendini göstermiştir.

Günümüz dünyasında geçmiş değerleri yeniden canlandırmak için her zaman belli çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle de savaşlarda korku salan ve model olarak eşi benzeri bulunmayan Zülfikar kılıç, bu konuda insanların her zaman ilgisini çeken bir alternatif olmuştur. İki uçlu kılıç modelinin üretimi gerçekten çok kolay olmayabilir. Yine de bu konuda uzman üreticiler son derece eşsiz bir çalışma ile birlikte ortaya mükemmel sonuçlar koymuştur. Kesici ve delici etkisi ile birlikte son derece hoş bir görüntüye sahip olan kılıç modeli, son dönemlerde kılıç tutkunu olan insanların favori seçenekleri içerisinde yer almaya devam etmiştir. Gerçekten bu kılıca sahip olmak herkes için önemli bir fırsat imkânı ortaya koymaktadır.

Hz Ali Zülfikar Kılıcı Modelleri

Öncelikli olarak hediyelik seçenekleri düşünüyorsanız, 60 cm boyundaki uygun fiyatlı tercih bu konu için iyi bir örnek olabilir. Geyik boynuzlu kılıç modeli ile birlikte, beklentiler en iyi şekilde karşılanmaktadır. Kurt başlı model veya düz Zülfikar kılıç seçenekleri, pek çok müşteri için gerçekten sıra dışı ve önemli bir tercih alternatifi ortaya koymaktadır. Aynı zamanda 4’lü set içerisinde yer alan Zülfikar kılıç ile birlikte, kendi koleksiyon parçanızı daha verimli bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde tedarik edeceğiniz ürün modelleri, değişik aşamalardan geçmiş ve son halini almıştır. Oldukça sağlam yapısını muhafaza etmiş ve tasarım modellerini kurmuş olan seçenekler, herkes gibi sizin için belli bir standardın ve kalitenin göstergesi olmaya devam etmektedir. Buradaki kılıç modellerinin her biri uygun tasarımların özenli çalışmalarının sonucudur.

Hazreti Ali Zülfikar Kılıcı Fiyatları

Değişken fiyatlar ve indirimli rakamlarla birlikte, pek çok alışveriş isteği konusunda farklı çözümler karşınıza gelmektedir. İnsanların birbirine hediye verdiği ortamlarda gerçekten mükemmel bir hediyelik seçenek buradan karşınıza çıkmaktadır. Maliyeti oldukça düşük olan seçenekler veya çok daha özellikli olan modellerle birlikte, değişken fiyatlar burada size kolaylık sağlamaktadır. Kılıç fiyatları ile alakalı yapılan çalışmalarla birlikte, bütçenize uygun ürün modellerini rahatlıkla buradan tedarik etmeniz gerekiyor. Kolayca yapacağınız alışveriş koşulları ile birlikte, iyi bir hediyelik seçenek gerçekten unutulmaz bir tercih olarak karşımıza buradan çıkabilir. Makul kılıç fiyatları bu konuda sizin alışverişinizi daha anlamlı bir hale getirecektir.

Sırala:
Göster:

Dekor Mini Zülfikar Kılıcı

199,00TL
Malzeme 4116 – 4034 Kalite Paslanmaz Çelikten üretilmektedir. Ç..

Eskitme Züfikar Kılıcı

1.999,00TL
Malzeme 4116 – 4034 Kalite Paslanmaz Çelikten üretilmektedir. Ç..

Hediyelik Zülfikar Kılıç

449,00TL
Malzeme 4116 – 4034 Kalite Paslanmaz Çelikten üretilmektedir. Ç..

Kılıç Fiyatları Kılıç Set

2.349,00TL
Malzeme 4116 – 4034 Kalite Paslanmaz Çelikten üretilmektedir. Ç..

Kurtbaşlı Zülfikar Kılıç

649,00TL
Malzeme 4116 – 4034 Kalite Paslanmaz Çelikten üretilmektedir. Ç..

Zülfikar Kılıç

549,00TL
Kılıç Çeliği 4116 - 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınları..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)